ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19 23 червня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зала,  о 14.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про виноград та виноробну продукцію (р.№5667, н.д. О.Урбанський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект  Закону про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств  (р.№6236, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д. С.Мартиняк ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

 

Інші питання:

Про відставку з посади Міністра аграрної політики та продовольства України Кутового Т.В. згідно з поданою ним заявою  від 23.05.2017.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

21 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про надання житлової допомоги громадянам України, житло яких було зруйноване (знищене) або пошкоджене внаслідок збройної агресії держави-агресора (р.№6472, н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№6403, н.д. Д.Андрієвський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо забезпечення загальнодоступності даних містобудівного кадастру (р.№2395а, доопрацьований, н.д. І.Васюник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відносин у сфері теплопостачання, надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води (р.№4643, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643,  н.д. Ю.Чижмарь та ін.)

 

Інші питання:

Представлення концепції законопроекту про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо заміни пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Представлення Проекту Постанови про Основні напрямки бюджетної політики на 2018-2020 роки  (р.№6591, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

1) у Херсонській області (згідно з листом Херсонської обласної державної адміністрації від 31.05.2017 № 22-3609/0/17/327);

2) у Чернівецькій області (згідно з листом Чернівецької обласної державної адміністрації від 28.04.2017 № 01.30/7-737);

3) у Луганській області (згідно з листом Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 23.05.2017 р. № 6/9-2663);

4) у Миколаївській області (згідно з листом Миколаївської обласної державної адміністрації від 01.06.2017 № 1036/19-05-2/6-17);

5) у Кіровоградській області (згідно з листом Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18.05.2017 № 01-12/67/1).

Про погодження розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік (розпорядження КМУ від 07.06.2017  № 375-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони (розпорядження КМУ від 31.05.2017 № 361-р);

3) розподіл коштів відповідно до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (розпорядження КМУ від 07.06.2017);

Звіт Рахункової палати за 2016 рік.

Про Висновок Рахункової палати щодо виконання Державного бюджету України за перший квартал 2017 року та інформацію про стан виконання державного бюджету у поточному році.

Інформація Державного агентства автомобільних доріг України про стан здійснення підготовчих заходів щодо передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Укравтодору в управління місцевих органів влади із зазначенням принципів, які закладаються в процесі передачі таких доріг та визначення порядку їх подальшого обслуговування (у зв’язку з набранням чинності з 1 січня 2018 року законів, пов’язаних із створенням державного дорожнього фонду).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова,3а,  кімн.416, о 15.00)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про перейменування села Глибока Богородчанського району Івано-Франківської області.

Про перейменування села Велятин Хустського району Закарпатської області.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та відповідальності за правопорушення у цій сфері (р.№6087, н.д. Т.Острікова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та наближення до громадян адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (р.№6150, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

20 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону  про внесення змін до статті 20-2 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (р.№6530, КМУ).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" (щодо посилення прозорості фінансово-господарської діяльності у зазначених сферах з метою протидії можливим зловживанням) (р.№6547, н.д. В.Константіновський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння збереженню водних об'єктів і моря (р.№6559, н.д. О.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та Закону України "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо посилення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища) (р.№6563, н.д. П.Дзюблик та ін.).

 

Інші питання:

Про прийняття рішення за результатами "круглого столу" на тему: "Екологічні проблеми Донбасу".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оренди та концесії (р.№6018, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (р.№6442, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

21 червня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Про проект Закону про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони (р.№0145, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації (р.№6088, КМУ).

Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції (р.№5448, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування операцій із ввезення на митну територію України товарів уповноваженими економічними операторами (р.№4776, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уповноваженого економічного оператора та спрощень митних формальностей (р.№4777, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо використання вітчизняної сировини) (р.№5501, н.д. С.Хлань та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", "Про виноград та виноградне вино" (щодо забезпечення використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-2, н.д. Л.Козаченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обов'язковості використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-3, н.д. А.Ільюк, Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання зобов'язань України за Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами (стосовно виробництва, презентації та реалізації тютюнових виробів, їх реклами і спонсорства) (р.№2430-1, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо здешевлення вартості автомобілів для багатодітних сімей) (р.№2164а, н.д. Т.Козак).

Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів (р.№2615, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо підтвердження наявності деяких ознак в порядку окремого провадження (р.№5690, н.д. Ю.-Б.Шухевич).

Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.Шинькович та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 176 законопроектів: (р.№№6380, 6520, 6522, 6524, 6523, 6532, 6528, 6535, 6548, 6549, 6533, 6516, 6536, 6518, 6521, 6515, 6519, 6547, 6544, 6489, 6425, 6424, 6426, 6318-1, 6384-1, 6433, 6432, 6434, 6417-1, 6439, 6436, 6431, 6429, 6400-1, 6400-2, 6421-1, 6318, 6416, 6417, 6412, 6414, 6391-1, 6292-1, 6365-1, 6371-1, 6402, 6404, 6400, 6407, 6408, 6409, 6410, 6306, 6264, 6284, 6282, 6271, 6278, 6279, 6277-1, 6231-1, 6270-1, 6298, 6293, 6294, 6292, 6289, 6291, 6287, 6290, 6319, 6318, 6317, 6316, 6320, 6301, 6299, 6308, 6300, 6315, 6302, 6305, 6268-1, 6277, 6275, 6276, 6272, 6270, 6269, 6268, 6280, 5441, 6249, 6240, 6259, 6260, 6178-1, 6178-2, 6237, 6254, 6236, 6244, 6243, 6257, 6246, 5104, 5100, 6103, 5634, 5647, 5649, 5643, 6030, 6024, 6004, 6152, 4658, 6062, 6076, 5209, 4317, 6176, 6211, 6139, 5145, 5143, 5072, 5057, 6165, 6098, 6063, 5709-1, 5711-1, 6013, 3346, 6233, 6219, 6131-1, 6171, 6170, 6146, 6164, 6148-1, 6189, 6180, 6188, 6178, 2721, 6177, 6179, 6190, 5672, 6191, 6193, 6197, 6195, 6196, 6198, 6206, 6202, 6200, 6208, 6203, 6207, 6209, 6222, 6224, 6231, 6230, 6228, 6225, 6226, 6202-1, 6232, 4033а, 4023а).

 

Інші питання:

Про проведення Асамблеї українських прикордонних регіонів та єврорегіонів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

21 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію") (р.№6276, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань (р.№6430, КМУ).

 Проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо наближення кримінального законодавства України до європейських стандартів в частині зняття судимості (р.№5514, н.д. Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) (р.№5205, н.д. А.Яценко).

Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням (р.№2292).

Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення зміни до статті 93 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо вдосконалення гарантій права засуджених на відбування покарання за місцем проживання до засудження або за місцем постійного проживання близьких родичів (р.№2253а).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства) (р.№4088, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув'язнення" щодо забезпечення безперешкодного доступу представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста до осіб, взятих під варту (р.№5574, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№5314,  н.д. А.Геращенко).

 

Інші питання:

Про заслуховування інформації Директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С., заступника Генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. щодо систематичних порушень вимог кримінального процесуального законодавства співробітниками відповідних правоохоронних структур.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

21 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про захист викривачів і розкриття інформації про шкоду або загрозу суспільним інтересам (р.№4038а, н.д. С.Заліщук та ін., висновок Комітету з питань правової політики та правосуддя щодо невідповідності Конституції України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№5672,  н.д. К.Матейченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6335, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення ефективності та незалежності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції (р.№6387, н.д. В.Чумак та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051, н.д. І.Вінник).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (р.№5475, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів (р.№5516, н.д. С.Євтушок, І.Крулько).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551,  н.д.С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (р.№5578,  н.д. Р.Сольвар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д.С.Мартиняк).

Проект Закону про додаткові заходи підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян України шляхом застосування механізмів цивільної конфіскації (р.№5557,н.д. М.Бурбак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д.С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617,  н.д. О.Мусій).

Проект Закону про лікарське самоврядування (р.№5617-1, н.д.   О.Богомолець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057,  н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076,  н.д. П.Дзюблик та ін.).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки (р.№6159, КМУ).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо зупинення дії ліцензії (р.№6221,  н.д. Ю.Бублик).

Початок форми

Кінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пропаганди чи реклами наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) (р.№6307, н.д. Д.Голубов).

 

Інші питання:

Про затвердження проекту Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні",  що відбулися 24 травня 2017 року та внесення відповідного проекту Постанови Верховної Ради України.

Про обговорення і затвердження результатів слухань у  Комітеті від 21 квітня 2017 року щодо звернення до  Прем’єр-міністра України   Гройсмана В.Б. про забезпечення, відповідно до вимог чинного законодавства, безперешкодного доступу посадовими особами Національного агентства до державних та інформаційних баз даних (реєстрів) державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування та дотримання органами державної влади строків надання Національному агентству документів чи інформації.

Про розгляд  звернення народного депутата України – заступника Голови Комітету  Попова І.В.

Про розгляд звернення Голови Народної Ради міста Полтави     Підгорного О.І.

Про розгляд звернення народного депутата України Мельничука С.П.

 

 

Початок форми

Кінець форми

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15 )

 

21 червня

 

Про зустріч з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Румунії Баньковим Олександром Сергійовичем.

Про інформацію Голови Комітету за результатами робочої наради на тему: "Енергетична безпека України в міжнародному контексті".

Про стан підготовки проекту Закону України "Про дипломатичну службу".

Про інформацію Голови Комітету за результатами візиту членів Комітету до Держави Ізраїль.

Про затвердження координатора з проведення організаційних зборів депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Ліхтенштейном.

Про лист народного депутата України, заступника члена Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ С.Власенка щодо відрядження до м.Страсбург (Франція) у період з 25-30 червня 2017 року з метою участі у засіданнях комітетів ПАРЄ.

Про лист членів МФО "Рівні можливості" щодо включення законопроектів до порядку денного засідання сесії 8 червня 2017 року на виконання зобов’язань за Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ'ЯЗКУ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

21 червня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо удосконалення порядку подачі звітності політичних партій) (р.№6067,  н.д. В.М.Литвин).

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (р.№3672, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (р.№3672-1, н.д. С.Рудик).

 

Інші питання:

Про хід виконання Указу Президента №133 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Стан виконання КМУ, НКРЕКП, НКРЗІ прикінцевих положень Закону про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж № 1834-VIII від 07.02.2017 щодо розробки відповідних правил та методик.

Інформація про  роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом        шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий-липень 2017р.).

План роботи Комітету  на період сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Проект Розкладу засідань Комітету  на червень -липень 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 9.30)

 

19 червня

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Проблемні питання законодавчого забезпечення контрактної форми роботи у сфері культури, пов’язані з процедурою конкурсного відбору та порядком призначення керівників державних і комунальних закладів культури".

 

 

21 червня

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

Інші питання:

Про внесення змін у Додаток до Постанови "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році".

Про підготовку проекту Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році.

Про шляхи вирішення проблеми переміщення музейно-архівних фондів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України та Музею Української революції 1917–1921 років у зв’язку з реконструкцією будівель.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

21  червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про освіту (р.№3491-д, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кім. 1224, о 15.00)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (щодо кола суб'єктів, на яких поширюється дія Закону) (р.№5416, н.д. І.Вінник,   Т.Чорновол).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (р.№6268, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (р.№6268-1,   н.д. С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (р.№6268-2,   н.д. І.Луценко).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про відзначення в Україні 25-річчя участі України у миротворчих операціях Організації Об'єднаних Націй та Дня українських миротворців (р.№6522, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

Інші питання:

Заслуховування інформації щодо укладеного у 2009 році контракту купівлі-продажу природнього газу та рішення Стокгольмського арбітражного суду.

Стан забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань захищеним зв’язком та засобами передачі даних (питання у закритому режимі).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.00)

20 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі (р.№6494, н.д.  А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо переліку спеціалізованих організацій, що здійснюють закупівлі   (р.6425, н.д. О.Богомолець).

 

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Про співпрацю Комітету з питань охорони здоров’я та Рахункової палати України у сфері підвищення ефективності використання коштів державного бюджету, що виділяються на охорону здоров’я та визначення шляхів забезпечення їх раціонального та ефективного використання.

Про результати аудиту ефективності використання коштів медичної субвенції, спрямованих на забезпечення лікування хворих на ниркову недостатність методом гемодіалізу.

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки.

Про утворення при Комітеті робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону України про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (р. № 6327, доопрацьований, КМУ).

 

23 червня 

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

Інші питання:

Засідання "круглого столу" на тему: "Стан реформування первинної медичної допомоги та виконання рішення комітетських слухань по сімейній медицині".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 540 Митного кодексу України щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу (р.№6233, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уповноваженого економічного оператора та спрощень митних формальностей (р.№4777, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування операцій із ввезення на митну територію України товарів уповноваженими економічними операторами  (р.№4776, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" щодо підтримки літакобудівної галузі" (р.№6538, н.д. В.Корчик ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

   

21  червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо приватних домашніх робітників та місцевого персоналу іноземних диппредставництв) (р.№5509,  друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях (р.№6109,  н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян) (р.№6240, н.д. Г.Немиря та ін.).

 

Інші питання:

Презентація чергової доповіді Моніторингової місії ООН щодо ситуації з правами людини в Україні за період 16 лютого по 15 червня 2017 року.

Про надання згоди Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин виступити бенефіціаром проекту міжнародної технічної допомоги що запроваджується Національним Демократичним Інститутом.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб, О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про садівничі, городні та дачні неприбуткові громадські об'єднання (р.№4980, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю (р.№5559, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(Київський річковий порт, о 15.00)

 

21 червня

 

Інші питання:

Виїзне засідання на тему: "Розвиток внутрішніх водних шляхів та підтримка суднобудівної галузі України" (спільно з комітетом з питань транспорту).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Пропозиції до проекту Закону України про внесення змін до законів України "Про комітети Верховної Ради України" та "Про центральні органи виконавчої влади" щодо оптимізації роботи комітетів Верховної Ради України та співвідношення предметів їх відання із сферами діяльності міністерств (р.№6256).

Питання організації роботи Верховної Ради України.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів та проектів інших актів Верховної Ради України на відповідність їх оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та інших прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

21 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності) (р.№3454, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо строку зберігання передач (р.№5607, друге читання).

 

Інші питання:

Про хід розслідування вбивства 20 липня 2016 року у м. Києві журналіста Павла Шеремета.

Про результати поїздки членів Комітету до Донецької області з метою перевірки виконання рекомендацій Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики від 13 липня 2016р. щодо невідкладних дій спрямованих на виправлення ситуації з інформаційною безпекою в Донецькій та Луганській областях.

Про пропозиції від видавництв України щодо сприяння у виданні готових текстів книг, брошур та збірок, які були отримані Міністерством інформаційної політики України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної допомоги дітям та сім'ям з дітьми, які потребують соціальної підтримки) (р.№4985, н.д. В.Гудзенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів (р.№6510-1, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Інші питання:

Щодо затвердження роз’яснення вимог Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" та Житлового кодексу України стосовно можливості виключення осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування із позачергової черги громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов.

Про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, за матеріалами Рахункової палати України.

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом "гроші ходять за дитиною", за матеріалами Рахункової палати України.

Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету виділених Міністерству освіти і науки України на фізичну і спортивну підготовку учнівської та студентської молоді, за матеріалами Рахункової палати України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 525,  о 14. 30 )

 

21 червня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (р.№6371, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо реалізації прав на пенсійне забезпечення громадян, які знаходяться в місцях обмеження волі або проживають у населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (р.№6371-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування (р.№6350, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів (р.№6441, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення (р.№6489, н.д. О.Порошенко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму реалізації права на соціальний захист фізичними особами-підприємцями та особами, що забезпечують себе роботою самостійно (р.№6165, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України про приведення у відповідність законів України щодо зменшення пенсійного віку багатодітним матерям з метою підвищення народжуваності (р.№6167, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих громадян (р.№6038, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про заходи щодо відновлення державного цінового регулювання на соціально значущі продовольчі товари (р.№6119, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи".

Про розгляд депутатського запиту народного депутата України Шухевича Ю.Р. стосовно можливості обчислення заробітку для призначення або перерахунку пенсії відповідно до Закону України від 29 березня 2016 р. № 1043 "Про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії" на підставі копії первинних документів до довідки про заробіток.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

21 червня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо щорічної грошової допомоги (р.№6361, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років (р.№6574, н.д. А.Парубій та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності (р.№6235,                                           н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про судовий збір" щодо створення умов для забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень судів                   (р.№6211, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_____________________________________

(Київський річковий порт, о 15.00)

 

21 червня

 

Інші питання:

Виїзне засідання на тему: "Розвиток внутрішніх водних шляхів та підтримка суднобудівної галузі України". (спільно з Комітетом з питань промислової політики та підприємництва).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

20 червня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій (р.№6141,  н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках (р.№6539, н.д. М.Довбенко та ін.).

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

16 червня 2017 року