ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 20- 24 лютого 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.00)

 

21 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації системи державного управління у сфері сільського господарства (р.№4922-1, н.д. П.Дзюблик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо негайного подолання кризової ситуації, що склалася у зв'язку із масовим знищенням полезахисних смуг (р.№4657, н.д. В.Давиденко та ін.).

 

Інші питання:

Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней, шляхи попередження та подолання вірусу.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

 

21 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо заходів забезпечення вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні (р.№6068, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

22 лютого

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

 

Інші питання:

Проблеми формування заробітної плати в будівельній галузі.

Про встановлення тарифів на нестандартне підключення до електромереж.

Про проект Національної стратегії поводження з відходами, підготовленої міжнародними експертами за результатами роботи експертної групи та консультаційних підгруп.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

22 лютого

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 37 законопроектів, у тому числі: (р.№№0127, 5474-1, 5587, 5655, 5686, 5603, 5613, 5609, 5574, 5534, 5656, 5662, 5690, 5645, 5634, 5643, 5647, 5648, 5649, 5459-1, 5644, 5680, 5673, 5674, 5676, 5531-1, 5499, 5531, 5639, 5625, 5364-1, 5550, 5473, 5610, 5546, 5559, 5584).

 

Інші питання:

Щодо звіту про хід і результати виконання грограми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

Про стан розроблення щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів до загального фонду державного бюджету на 2017 рік у територіальному розрізі та строки подання таких показників на погодження до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на березень та квітень 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Про перейменування селища міського типу Більмак та Більмацького району Запорізької області.

Про перейменування села Чубівка Смілянського району Черкаської області .

Про перейменування села Буцин Старовижівського району Волинської області.

Про перейменування села Поминик Маньківського району Черкаської області.

 

Інші питання:

Про Рекомендації комітетських слухань з питань стану реалізації законодавства про адміністративні послуги.

 

24 лютого

(Полтавська область, м. Пирятин, вул. Визволення, 2а, об 11.00)

 

Інші питання:

Виїзне засідання "круглого столу" на тему: "Практика застосування Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" на прикладі територіальних громад Полтавської області".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

22 лютого

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (щодо удосконалення деяких положень) (р.№4582,
друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму видобування підземних вод невеликими сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, підприємцями сільських населених пунктів, чиє виробництво не відзначається значними обсягами (р.№4347, доопрацьований, н.д. А.Вадатурський та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації, у зв'язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні та приведення дії тимчасової заборони експорту лісоматеріалів до вимог міжнародних договорів, ратифікованих Україною (р.№5471, н.д. Ю.Дерев’янко).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювнння яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів (р.№5495, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення заходів щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів (р.№5495-1, альтернативний, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвищення штрафів за незаконну вирубку у зимовий період) (р.№5635, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення відповідальності за порушення лісового законодавства та охорони зелених насаджень (р.№5504, н.д.О. Єднак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо звільнення від сплати земельного податку національних та державних дендрологічних парків (р.№5634, н.д.В. Бондар).

Проект Закону про приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№0131, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил тримання собак, котів та інших видів тварин (р.№5584, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" щодо вдосконалення розрахунків за електричну енергію (р.№5525, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верстам населення (р.№5404, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо спеціалізованих медико-санітарних частин (р.№5608, н.д. С.Березенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей (р.№5513, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань економічної політики (р.№6035, н.д. А.Денисенко).

http://static.rada.gov.ua/img/gerb.gif

Верховна Рада України

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення правового режиму використання прибережних захисних смуг (р.№5721, Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за деякі правопорушення у сфері поводження зі сміттям (р.№5565, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України щодо створення умов для поліпшення племінних і продуктивних якостей тварин, підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності тваринницької галузі (р.№6043, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо створення умов для поліпшення племінних і продуктивних якостей тварин, підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності тваринницької галузі (р.№6044, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження  (р.№5631, н.д. П.Ванат та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення порушених прав студентів (р.№5654, н.д.В. Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відновлення прав студентів на стипендію) (р.№5654-1,  (альтернативний), н.д. С.Лабазюк, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих пенсіонерів на отримання пенсії (р.№5671, н.д.Н. Королевська,Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушенням слуху (р.№6031, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Міжнародної конвенції про рятування 1989 року (р.№0132, Президент України).

 

Інші питання:

Про проведення парламентських слухань на тему: "Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату".

Про Звіт про роботу Комітету за період п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2016 р. – січень 2017 р.).

План роботи Комітету на період шостої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного шостої сесії.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів фінансового аудиту Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів у 2015 році.

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання бюджетних коштів на ведення лісового і мисливського господарства, охорону  і захист лісів в лісовому фонді та розпорядження об’єктами державної власності, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України.

Про лист Рахункової палати України щодо висновків аудиту ефективності справляння та дієвості контролю за надходженням плати за користування надрами за видобування нафти.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання коштів держаного бюджету на функціонування Державного
гемологічного центру України.

Про затвердження штатного розпису апарату Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

Про нагородження працівників секретаріату Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.         

Про лист народного депутата України – заступника Голови Комітету                 Недави О.А.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель (р.№4738, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо обмежень входження до складу тендерного комітету (р.№4535, н.д. Ю.Бублик)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (р.№2302а-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів (р.№4470, друге читання).

Проект Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю  (р.№4666, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.15)

 

22 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії (р.№5550, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо приведення транзитних процедур у відповідність з Конвенцією про єдиний режим транзиту та Конвенцією про спрощення формальностей у торгівлі товарами (р.№5627, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо використання вітчизняної сировини) (р.№5501, н.д. С.Хлань та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо повернення до норми використання спирту коньячного власного виробництва або спирту коньячного викуреного в Україні з виноматеріалів, вироблених з вітчизняної сировини, та витриманих не менше трьох років, у перерахунку на абсолютний алкоголь по роках) (р.№5501-1, н.д. П.Юрчишин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", "Про виноград та виноградне вино" (щодо забезпечення використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-2, н.д. Л.Козаченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обов'язковості використання вітчизняної сировини у виробництві коньяку) (р.№5501-3, н.д. А.Ільюк, Р.Заставний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття" (щодо забезпечення рівних прав інвесторів, розширення виробництва та створення нових робочих місць) (р.№2301,
н.д. В.Галасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів (р.№3871, н.д. О. Ляшко та ін.).

Проект Закону про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні (р.№5669, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про державну мову (р.№5670, н.д. І.Подоляк та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

22 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект постанови про звільнення Авакова А.Б. з посади Міністра внутрішніх справ України (р.№2846,  н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Постанови про самоусунення Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. від виконання повноважень (р.№5486,  н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про звільнення Авакова А.Б. з посади Міністра внутрішніх справ України (р.№5041, н.д. С.Каплін, А.Немировський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист (р.№5054,  н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення правил рибальства та ведення робіт на землях водного фонду (р.№5262,  н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання діяльності в сфері паркування транспортних засобів (р.№5364-1,  н.д. В.Сташук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю (р.№2133а,  н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності за вчинені правопорушення у сфері інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю (р.№2133а-1, н.д. І.Мосійчук ).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

22 лютого

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про антикорупційні суди (р.№6011, н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про державний контроль і правові засади діяльності з організації та проведення азартних ігор (р.№2441а, н.д. В.Романюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері земельних відносин (р.№3745, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі послуг реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів) (р.№4037а,  н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про визнання гуманітарною допомогою транспортних засобів, ввезених для забезпечення проведення антитерористичної операції (р.№4728, н.д. М.Хміль, Л.Денісова).

Проект Закону про спеціальний статус потерпілого від особливо тяжкого злочину проти життя та здоровя, відшкодування матеріальної, моральної шкоди таким особам державою зі обовязковим зверненням регресу до засудженого (р.№4991, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України (р.№5033, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військово-цивільних адміністрацій (р.№5111, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров’я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194,   н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України (щодо скасування інституту приватних виконавців та усунення перешкод у доступі до правосуддя) (р.№5227,  н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо заборони купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення (р.№5241, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо зняття мита на устаткування та обладнання) (р.№5251, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зняття оподаткування податком на додану вартість устаткування та обладнання) (р.№5258, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення процедури відводу (р.№5335, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (р.№5364, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання діяльності в сфері паркування транспортних засобів (р.№5364-1, н.д. В.Сташук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення права власності на землю та законодавчого врегулювання земельних відносин (р.№5393,  н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного Кодексу України щодо припинення зобов'язання зі спливом строків позовної давності (р.№5411, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів із застосуванням механізму відшкодування вартості лікарських засобів (реімбурсації) (р.№5432,  н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі (р.№5445, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках (р.№5473, А.Герасимов, Д.Андрієвський).

Проект Закону про мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення (р.№5476, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо механізму стягнення необґрунтованих активів на користь держави у порядку цивільного судочинства (р.№5577, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 99 Земельного кодексу України щодо уточнення видів права земельного сервітуту (р.№5606, н.д. П.Різаненко, А.Шинькович ).

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету на березень 2017 року.

Про проведення 24 травня 2017 року парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".    

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Луценка І.В.

Про звернення народного депутата України Суслової І.М. щодо визначення представника Комітету для участі у засіданні робочої групи з розробки нової редакції Закону України "Про звернення громадян".

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.15)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про технічне та фінансове співробітництво (р.№0127, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Міжнародної конвенції про рятування 1989 року (р.№0132, Президент України).

 

Інші питання:

Зустріч з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії І.Долговим.

Про лист Голови депутатської фракції  Радикальної партії Олега Ляшка щодо забезпечення представництва зазначеної фракції в постійних делегаціях Верховної Ради України відповідно пропорційних квот.

Про проведення в Україні Глобальної конференції "Відкритий парламент" 19-20 травня 2017 року.

Про навчальний візит народних депутатів України до Норвегії у травні 2017 року (Північно-Балтійська ініціатива для Верховної Ради України).

Про пріоритетні напрямки співпраці депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2017 році.

Про звіти NDI, IRI щодо результатів впровадження в Україні проектів, які реалізуються за підтримки Комітету як бенефіціара.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено  головним:

Проект Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України (р.№2126а, друге читання).

Інші питання:

Про проект Розкладу засідань Комітету на березень 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вивезення та ввезення рухомих культурних цінностей (р.№5513, КМУ).

 

Інші питання:

Про стан проходження проекту Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні". 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кінозал, другий поверх,  о 15.00)

 

22  лютого

 

Інші питання:

Про фінансове забезпечення науки і освіти у 2017 році.

Основні проблеми управління людським капіталом на прикладі Херсонської області.

Про проведення парламентських слухань на тему: Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку (21 червня 2017 року).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів” щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про відшкодування шкоди, заподіяної терористичним актом (р.№4328, н.д. О. Білий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо психологічної, медико-психологічної та фізичної реабілітації членів сімей військовослужбовців, учасників бойових дій та прирівняних до них осіб (р.№5384, н.д. А.Лопушанський та ін.).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з прикордонних питань (р.№2070, н.д. П.Кишкар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро України.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (р.№4774, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ",  5-й поверх, о 15.00)

 

22 лютого

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збору на  відшкодування  коштів  на  лікування  за  кордоном  учасників  АТО (р.№4443, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо відшкодування коштів на лікування учасників АТО за кордоном (р.№4445, н.д.  С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р.№4508, н.д.  К.Яриніч).

Проект Закону про внесення змін до пункту 4 розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо сприяння інвестиційним проектам з виробництва лікарських засобів та медичних виробів (р.№4509, н.д.  К.Яриніч ).

Проект Закону про опіку та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена (р.№4606, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 170 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування доходів деяких категорій фізичних осіб (р.№4986, н.д.  В.Гудзенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо скасування тендерних процедур для закупівлі медичних засобів, товарів, послуг і робіт для здійснення санітарних та протиепідемічних заходів при виникненні інфекційних та масових неінфекційних захворювань (р.4934, н.д. О.Урбанський, П.Унгурян).

 

 Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року (звіт МОЗ України).

Про заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я України для нормативно-правового забезпечення реформування системи надання первинної медичної допомоги населенню, підготовки сімейних лікарів та інших медичних працівників первинної ланки до роботи в нових умовах.

Про створення госпітальних округів.

Про затвердження персонального складу робочих груп з підготовки до другого читання законопроектів:

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування (р.№1242);

про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги (р.№4449);

про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів (р.№4074);

про внесення змін до Закону України "Про донорство крові та її компонентів" (р.№4770, повторне перше читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування митом продукції оборонного призначення  (р.№4592-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість продукції оборонного призначення (р.№4915-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уніфікованої митної квитанції  (р.№4871, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо уповноваженого економічного оператора та спрощень митних формальностей (р.№4777, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Садова, 3-а,  кімн.416, о 14.00)

 

20 лютого

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Практика роботи місцевих електронних петицій: підсумки року застосування та шляхи вдосконалення" (спільно з  Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за сприяння та підтримки українсько-швейцарської програми "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP), Асоціації відкритих міст, проекту USAID "Громадяни в дії", що реалізовується Українським незалежним центром.

 

 

22  лютого

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (щодо обсягу тимчасово окупованої території, її природних ресурсів та об'єктів спадщини) (р.№2159, н.д. М.Курячий, М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку в'їзду на неконтрольовану територію та виїзду з неї громадян України та іноземців (осіб без громадянства) (р.№2488,  н.д. О.Долженков, А.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав та свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо механізму відновлення втрачених матеріалів справи (р.№3343,  н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо виїзду та в'їзду на територію України (р.№3606,  н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, перебувати на окупованій території (р.№5415,  н.д. В.Купрій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (р.№5441,  н.д. М.Паламарчук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо врегулювання питання припинення органів, утворених органами влади Автономної Республіки Крим (р.№6032, КМУ).

 

 

 

23 лютого

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.00)

 

Інші питання:

руглий стіл" на тему: "Дотримання норм міжнародного гуманітарного права на тимчасово окупованій території України. Гуманітарний зріз Донбасу".

 

 

Початок формиКінець формиПочаток форми

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо конкретизації обов'язків сторін, передбачених договором транспортного експедирування) (р.№2259а, н.д. Д.Лінько).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про громадські об'єднання" щодо забезпечення діяльності громадських спілок, (р.№2628, н.д. С.Куніцин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 171-1 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо уточнення окремих положень) (р.№4052, н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо полегшення доступу до правосуддя внутрішньо переміщених осіб та інших категорій осіб, права, свободи чи інтереси яких були порушені внаслідок збройного конфлікту, тимчасової окупації, надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (р.№5183, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проекти законів, які опрацьовуються на предмет відповідності положенням Конституції України: (р.№№4455, 4615, 4657, 4706, 5145, 5205, 5299, 5395, 5399, 5426, 5435, 5435-1, 5441, 5541, 5554, 5580, 5595, 5652, 5681, 5682, 5683, 5684, 5694, 5699, 5704, 5709).

 

Інші питання:

Про Роз’яснення Комітету щодо застосування окремих положень Закону України "Про місцеві вибори",  пов’язаних із статусом та оплатою праці членів виборчих комісій.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

22 лютого
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців (р.№4541, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розвиток літакобудівної промисловості" щодо забезпечення умов розвитку вітчизняного літакобудування (р.№5434, н.д. В. Богуслаєв та ін.).

Проект Закону  про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у гірських зонах України (р.№4102, н.д. І.Рибак та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

___________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

22 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо звернення електронною поштою) (р.№4335, н.д. С.Тарута).

Проект Постанови про Комісію у справах колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. при Верховній Раді України"  (р.№5688, н.д. Шухевич Ю.-Б. Р.).

Про заяви народних депутатів України Сотник О.С., Шкрум А.І.,                                  Юринець О.В., Пташник В.Ю., Найєма М.-М., Луценка І.В., Заліщук   С.П., Гопко Г.М.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань аудиту ефективності використання коштів отриманих Україною від Міжнародного валютного фонду"(р.№6003, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:

Проект розкладу засідань Комітету у березні 2017 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.30)

 

22 лютого

 

Інші питання:

Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2016 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

21 лютого

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо започаткування службово-прикладного та військово-прикладного спорту (р.№5616, КМУ).

Проект Закону про запобігання та протидію домашньому насильству (р.№5294, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 151 Сімейного кодексу України (щодо піклування про дітей трудових мігрантів, які перебувають на їх утриманні та залишаються на території України) (р.№3460, н.д. О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до прикінцевих та перехідних положень розділу IX Закону України "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в Україні у 2017 році чемпіонату світу з хокею з шайбою серед чоловіків (р.№5645, н.д. М.Величкович).

Проект Закону про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку системи закладів фізичної культури та спорту (р.№5680, н.д. Ю.Савчук та ін.).

Проект Закону про приєднання до Протоколу про сталий туризм до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№0131, КМУ).

 

Інші питання:

Про доцільність внесення Кабінетом Міністрів України проекту Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо уточнення деяких повноважень).

 

 

 

22 лютого

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.30)

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

22 лютого

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо приведення у відповідність назви документа дозвільного характеру (р.№5628,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо повернення до сплати єдиного соціального внеску в залежності від наявності доходу суб'єктів малого і середнього підприємництва та запобігання їх масовому припиненню (р.№5644, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку (р.№5564, н.д. О.Білозір  та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо обчислення страхового стажу (р.№4910, н.д. С.Драюк , Ю.Бабій).

Проект Постанови про деякі питання підвищення державних соціальних стандартів і гарантій та розробки Концепції соціального розвитку України (р.№5345, н.д. Н.Королевська , Ю.Солод).

Проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України про реальний стан сфери соціального захисту населення та заходи з подолання соціальної кризи (р.№5338, н.д. Н.Королевська , Ю.Солод).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

 

ІI. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про мораторій на примусову реалізацію житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250, н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за несплату житлово-комунальних послуг (р.№5250-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо додаткового захисту прав працюючих шляхом гарантування безпеки ведення робіт, боротьби з надмірним навантаженням та тіньовою економікою) (р.№3169, н.д. С.Мартиняк  та ін.).

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо членів сім'ї, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника) (р.№5366, н.д. А.Тетерук ).

Проект Закону про розвиток сільського господарства та сільських територій в 2017 - 2022 рр. (інтегральне село) (р.№4945, н.д. А.Деркач  та ін.).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

22 лютого

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо державної підтримки           (р.№5586, КМУ)

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім'ї (р.№5713, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо надання пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім'ї (р.№5713-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

 

 

 

Комітет з питань транспорту

_________________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

22 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації (р.№4046а, друге читання).

 

ІІ. Законопароекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття обмежень права на страйк (р.№5382, н.д. С.Каплін).

                                              

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

23 лютого

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів (р.№5361, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки та банківську діяльність" (щодо оприлюднення в газетах інформації про фінансове становище банків) (р.№4249, н.д. В.Литвин).

 

Інші питання:

Інформування Національним банком України та обговорення Концепції нового валютного регулювання.

Затвердження графіку засідань Комітету на березень 2017 року.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал,  о 14.15)

 

23 лютого

 

Інші питання:

Звіт Голови Фонду державного майна України Білоуса І.О. про роботу Фонду державного майна України та хід виконання Державної програми приватизації у 2016 році.

 

 

Головне організаційне управління

17 лютого 2017 року