ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 20 - 24 березня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

(м. Київ, вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Консолідація земельних ділянок, розташованих у масивах земель сільськогосподарського призначення" (щодо проектів Законів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення (р.№6049, та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні (р.№6049-1).

 

22 березня

(м. Київ, вул. Садова, 3, кімн. 410, о 14.00)

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Експертиза та реєстрація сортів рослин, організація сертифікації насіння, визначення еквівалентності системи вітчизняної сертифікації насіння до міжнародних вимог".

 

23 березня

(м. Київ, вул. Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 14.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Земельного та Лісового кодексів України щодо усунення корупційної складової у сфері охорони та збереження земель лісогосподарського призначення (р.№3019, н.д. І.Мельничук).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про систему збирання та утилізації використання тари (р.№5614, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального захисту учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них в частині забезпечення жилою площею та першочергового відведення земельних ділянок  (р.№5125, н.д. С.Рудик та ін.).

 

Інші питання:

Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

22 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансування капітальних ремонтів багатоквартирних будинків (р.№3332, н.д. О.Юринець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" (щодо обов'язку колишнього власника багатоквартирного будинку брати участь в організації та фінансуванні першого після передачі на баланс ОСББ капітального ремонту будинку) (р.№3695,  н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (щодо фінансування капітального ремонту багатоквартирних будинків) (р.№5457,  н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері   виробництва   електричної  енергії  з  альтернативних  джерел  (р.№6081,  н.д. О.Домбровський  та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо стимулювання інвестицій в об'єкти електроенергетики, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (р.№6081-1,  н.д. О.Рябчин).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії (р.№4835,  н.д. О. Домбровський та ін.).

Проект Закону про відходи (р.№4838, н.д. А.Дирів та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

22 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Додатку № 3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо фінансового забезпечення Державної установи "Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України" та Державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантологі імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України) (р.№5723, н.д. О.Ляшко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад) (р.№4773, друге читання).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Інші питання:

Про погодження розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам та розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету:

1) розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами (розпорядження КМУ від 08.02.2017 № 70-р);

2) розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік Міністерству аграрної політики та продовольства для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників (розпорядження КМУ від 01.03.2017 № 124-р);

3) розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5—8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю III групи, визначених пунктами 11—14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, на 2017 рік (розпорядження КМУ від 16.03.2017 № 167-р).

Про погодження переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 10.03.2017 № 212).

Про погодження бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік (постанова КМУ від 01.03.2017 № 102).

Про погодження бюджету Фонду соціального страхування України на 2017 рік (постанова КМУ від 01.03.2017 № 104).

Презентація пенсійної реформи експертами Світового банку.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про зміну і встановлення меж міста Миргород Полтавської області.

Проект Закону про тимчасово окуповану територію України (р.№3593-д, н.д. О.Сироїд та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.30)

 

22 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р.№4480, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища) (р.№4551, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо покращення раціонального користування тваринним та рослинним світом) (р.№5621, доопрацьований, н.д. А.Дирів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної екологічної ситуації, у зв'язку з масовими вирубками та знищенням лісів в Україні та приведення дії тимчасової заборони експорту лісоматеріалів до вимог міжнародних договорів, ратифікованих Україною (р.№5471, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про державну геологічну службу України" (р.№5696, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо посилення соціального захисту деяких категорій) (р.№5594, КМУ).  

Проект Закону про відходи (р.№4838, н.д. А.Дирів та ін.).

  

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо перевірки фактів нелегального вивезення сміття із міста Львова на сміттєзвалища інших міст (р.№6107, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції) в аграрному секторі економіки (р.№6113, н.д. В.Івченко та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Міністерства екології та природних ресурсів України за 2016 рік.

Інформація щодо звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

Про аналіз практики застосування Кодексу цивільного захисту України  щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Про звернення Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" та Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна."  стосовно фінансування Державної установи "Національний науковий центр радіаційної медицини".

Про лист Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо зняття з контролю рішення Комітету від 18.06.2014 № 26/13.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на виконання робіт у сфері поводження з радіоактивними відходами неядерного циклу, будівництво пускового комплексу "Вектор" та експлуатацію його об’єктів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5593, Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель (р.№4738, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (р.№4666, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

22 березня

 

 

Інші питання:

Cлухання у Комітеті на тему: "Стан виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави (р.№5442, друге читання).

Про доопрацьований Комітетом проект Закону про внесення змін до статті 201 Кримінального кодексу України щодо криміналізації контрабанди небезпечних речовин, частин вогнепальної зброї (р.№3254-д, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо врегулювання окремих питань підслідності (р.№5720,  н.д. М.Паламарчук, В.Іщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань підслідності (р.№5720-1,  н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" (щодо ідентифікації поліцейських) (р.№5700, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію" (щодо ідентифікації військовослужбовців Національної гвардії України під час виконання ними завдань із охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки) (р.№5701,  н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо підстав для здійснення кримінального провадження за нововиявленими обставинами) (р.№5219,  н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо допустимості доказів, обрання запобіжного заходу та оскарження повідомлення про підозру (р.№3722, н.д. І.Мосійчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 276 Кримінального процесуального кодексу України (щодо повідомлення про підозру) (р.№4270,  н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення порядку виклику свідків та потерпілих у кримінальному провадженні (р.№3682, н.д. А.Геращенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (р.№6172, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051, н.д. І.Вінник).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про особливості управління окремими територіями Донецької та Луганської областей (р.№4297, н.д. В.Німченко та ін.).

Проект Закону про гуманітарну допомогу в кризових ситуаціях (р.№4360, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4361, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо гуманітарної допомоги в кризових ситуаціях (р.№4362, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194,   н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435-1, н.д. Найєм М.-М.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (р.№5490, н.д. М.Паламарчук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України та постачання на митній території України виробничого обладнання та цілісних майнових комплексів для новостворених переробних підприємств (р.№5507, н.д. С.Березкін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо плати за землю (р.№5551, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо плати за землю (р.№5552, н.д. С.Мартиняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про очищення влади" (щодо вдосконалення правових норм) (р.№5563, н.д. С.Кіраль, В.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності (р.№5587, КМУ).

Проект Закону про Фонд енергоефективності (р.№5598, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати  (р.№6076, нд. П.Дзюблик та ін.).

 

Інші питання:

Початок форми

Кінець форми

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Луценка І.В.

Про звернення народного депутата України Власенка С.В. щодо ініціювання Комітетом включення до розкладу пленарних засідань Верховної Ради України проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання Україною міжнародних рекомендацій про фіскальну прозорість суддів (реєстр. № 2886).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

22 березня

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.№4685, повторне друге читання).

Інші питання:

Про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році в частині предметів відання Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку

Запит до Кабінету Міністрів України щодо надання висновку до законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" щодо розроблення трирічних планів заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції" (р.№6160, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Український культурний фонд (р.№5491, друге читання).

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми Кабінету Міністрів України у 2016 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

( м.Київ, бульвар Тараса Шевченка, 56,

Державний навчальний заклад Київський професійний коледж

з посиленою військовою та фізичною підготовкою, о 15.00 )

 

22  березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 62 Закону України “Про вищу освіту” (щодо справедливої системи стипендіального забезпечення) (р.№5612, н.д. І.Констанкевич та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (р.№5449, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про державні нагороди України” (р.№5695, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України (у травні 2018 року) (р.№4403, н.д. Л.Козаченко та ін.).

 

Інші питання:

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему:
 
“Професійна освіта як складова забезпечення кваліфікованого кадрового потенціалу України: проблеми та шляхи вирішення” (1 червня 2016 року).

Про стан та завдання розвитку зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти в Україні.

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету на тему: “Нормативно-правове забезпечення навчання іноземців в країні: стан, проблеми, перспективи” (на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції та уточнення строків подання військовими посадовими особами декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) (р.№6051, н.д. І.Вінник).

Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статусу пенітенціарного персоналу у зв'язку з пенітенціарною реформою (р.№4002а, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо уточнення деяких положень) (р.№6192, н.д. В.Кривенко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 5, сесійний зал,  о 15.00)

 

22  березня

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5,  конференц-зал, вхід з вул. Грушевського, 18/2,  9-й під′їзд, о 14.30)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ринок електричної енергії України (р.4493, друге читання).

 

 

24 березня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, вхід з вул. Грушевського, 18/2,  9-й під’їзд, о 12.00)

 

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему "Актуальні питання вугільної галузі України: реформування, фінансування та безпека праці".

 

о 14.15

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Власний газ для незалежності: як досягнути цілі".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації обладнання для промислового виробництва тютюнових виробів (р.№4877, н.д. Л.Козаченко, М.Кобцев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів (р.№5624, н.д. Р.Горват).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення деяких положень та усунення суперечностей, що виникли при прийнятті Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" від 21 грудня 2016 року № 1797- VIІI (р.№6210, н.д. Н.Южаніна та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків (р.№4117, друге читання).

 

Інші питання:

Інформація про підготовку підзаконних актів щодо  імплементації Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" від 21 грудня 2016 року №1797-VIII.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30 )

 

 

22 березня

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Стан реалізації Національної стратегії у сфері прав людини щодо забезпечення та захисту прав корінних народів і національних меншин України та законодавчі ініціативи щодо створення ефективних механізмів такого захисту".

 

Початок формиКінець формиПочаток форми

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо уточнення деяких положень) (р.№3218, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо унеможливлення не обрання депутата від територіального виборчого округа) (р.№3439, н.д.  А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 86 Закону України "Про місцеві вибори" щодо встановлення результатів виборів депутатів у багатомандатному виборчому окрузі (р.№3439-1, н.д.  О.Співаковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо інформування про зареєстрованих кандидатів на відповідних місцевих виборах (р.№3636, н.д. О.Супруненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" щодо врахування голосів виборців, які не підтримали жодного кандидата (р.№3773, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д.  А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо особливостей ремонту будівель, в яких розміщується Верховна Рада України та які використовуються нею (р.№4898, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті" (щодо уточнення статусу борців за незалежність України у ХХ столітті та свободи історичних досліджень) (р.№4975, н.д. І.Гринів).

 Проект Закону про внесення змін до статті Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті" щодо уточнення статусу борців за незалежність України у ХХ столітті (р.№4975-1, н.д. Шухевич Ю.-Б.Р.).

Проект Закону про врегулювання діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (р.№4977, н.д. Ю.Дерев'янко, Д.Добродомов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про використання публічних коштів (р.№5061, н.д. В.Сюмар, О.Опанасенко).

Проект Закону про проведення перевірки стану здоров'я осіб, які займають вищі державні посади (р.№5161, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 366-1 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації р.№5175, н.д. О.Єднак).

Проект Закону про державне управління та регулювання у сфері електронних комунікацій (р.№5285, н.д. О.Данченко).

Проект Закону про відновлення соціальної справедливості та створення умов для розвитку України (р.№5325, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких положень під час виконання міжнародних договорів України про реадмісію (р.№5344, н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття (припинення) громадянства України, громадянства (підданства) іншої держави або громадянств (підданств) інших держав (р.№5433, н.д. А.Тетерук, Л.Ємець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" (щодо реєстрації та зміни реєстраційних відомостей професійних спілок) (р.№5655, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо врегулювання окремих питань підслідності  (р.№5720, н.д. М.Паламарчук, В.Іщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань підслідності (р.№5720-1, н.д. О.Сотник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері проходження військової служби у відповідність до законодавства у сфері запобігання корупції…, (р.№6051,  н.д.  І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції) в аграрному секторі економіки (р.№6113, н.д. В.Івченко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.30)

 

22 березня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції (р.№5450, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення дотримання прав осіб при проведенні перевірок характеристик нехарчової продукції (р.№5450-1, н.д. В. Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо технічного регулювання у сфері спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації (р.№6088, КМУ).

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ресторанного господарства (р.№5186,  н.д. С.Тарута).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

22 березня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему "Міжнародний досвід діяльності парламентської опозиції. Політичні дебати. Регламентування участі опозиції в діяльності Верховної Ради України".

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готель "Київ", 12-й поверх,  о 14.30)

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушенням слуху (р.№6031, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо врегулювання розміщення соціальної реклами) (р.№6135, н.д. О.Корчинська та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках культурної спадщини (р.№5679, н.д. І.Подоляк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках національного або місцевого значення та в межах зон охорони цих пам'яток, історичних ареалів населених місць (р.№5679-1,  н.д. С.Тарута).

Проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор та забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань (р.№4663, КМУ).

Проект Закону про детінізацію азартних ігор в Україні (р.№4663-1, н.д. І.Молоток).

 

 Інші питання:

Про звернення Прес-служби Апарату Верховної Ради України щодо розгляду питання про анулювання картки акредитації журналіста інформаційного агентства "17 канал" Коцаби Р.П.

Про надання роз’яснень щодо права народного депутата України на безкоштовні виступи в ефірі ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" та її регіональних філіях.                        

Про законодавче регулювання деяких питань реформування газети "Голос України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю) (р.№6048, н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підтримки молоді (р.№4518, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 151 Сімейного кодексу України (щодо піклування про дітей трудових мігрантів, які перебувають на їх утриманні та залишаються на території України) (р.№3460, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення належного рівня соціального захисту родин з дітьми та встановлення справедливих соціальних гарантій дітям (р.№6063, н.д. А. Ільюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій дітей та сімей з дітьми (р.№6063-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо соціальної спрямованості державних лотерей (р.№3082, н.д. М.Княжицький та ін.).

 

Інші питання:

Проект Рекомендацій Комітетських слухань на тему: "Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади".

Проект Рекомендацій учасників засідання круглого столу на тему: "Захист дітей від сексуального насильства".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 525, о 14.30)

 

22  березня

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо повернення до сплати єдиного соціального внеску в залежності від наявності доходу суб'єктів малого і середнього підприємництва та запобігання їх масовому припиненню (р.№5644, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв).

Проект Постанови Верховної Ради України про деякі питання підвищення державних соціальних стандартів і гарантій та розробки Концепції соціального розвитку України (р.№5345, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих пенсіонерів на отримання пенсії (р.№5671, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо підтвердження наявності деяких ознак в порядку окремого провадження (р.№5690, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до статті 32 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо необхідного страхового стажу для призначення пенсій по інвалідності (р.№5691, н.д. Ю.Шухевич).

 

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році (в межах предметів відання Комітету).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

22 березня

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"  (р.№5697, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю (р.№6155, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (р.№4458, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про державні нагороди України" щодо присвоєння звання Герой України (р.№6174, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення доступу до інформації осіб з порушенням слуху (р.№6031, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю (р.№5629, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.934, о 15.00)

 

22 березня

 

Інші питання:

Про виконання Закону України "Про морські порти України" та діяльність ДП "Адміністрація морських портів України".

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 р.

 

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

21 березня 

 

Інші питання:

Інформація Національного банку України про ведення санкцій щодо банків із російським капіталом відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

17 березня 2017 року