ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2226 травня 2017 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_________________________________________

( вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (щодо забезпечення умов ефективного ведення лісового насінництва та розсадництва) (р.№6083, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про виноград та виноробну продукцію (р.№5667, н.д. О.Урбанський).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" щодо виробництва алкогольних напоїв із спирту солодового (р.№6075, н.д. В.Давиденко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо створення умов для поліпшення племінних і продуктивних якостей тварин, підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності тваринницької галузі (р.№6044, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо врегулювання окремих питань ведення господарської діяльності на території проведення антитерористичної операції (р.№5648, н.д. М.Єфімов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" щодо врегулювання окремих питань ведення господарської діяльності на території проведення антитерористичної операції (р.№5648-1, н.д. Н.Веселова).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

    (вул. Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

24  травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення реалізації права громадян на забезпечення жилими приміщеннями в будинках житлових кооперативів (р.№3741,   н.д. А.Шинькович, О.Герега).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР (щодо реалізації положень Закону України про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки) (р.№4189,           н.д. Г.Шверк).

Проект Постанови про першочергове забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (переселенців з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим) (р.№4264,  н.д. А.Іллєнко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення відповідальності у сфері охорони культурної спадщини (р.№5677, н.д. В.Єленський та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 99 Земельного кодексу України щодо уточнення видів права земельного сервітуту (р.№5606,  н.д. П.Різаненко, А.Шинькович).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

23 травня

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. (За списком).

 

Інші питання:

Про погодження переліків об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування, що здійснюються в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України.

1) у Донецькій області (згідно з листом Донецької обласної державної адміністрації від 15.05.2017 № 01-02583-01/02)

2) у Київській області (згідно з листом Київської обласної державної адміністрації від 11.05.2017 № 11-11/1821)/

 Про погодження змін до переліку об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження (відповідно до підпункту 4 пункту 24 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації - керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17.05.2017 № 514).

Про погодження розподілу між місцевими бюджетами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування) (постанова КМУ від 18.05.2017 № 332).

Продовження обговорення питань, порушених у м. Краматорську Донецької області, та ухвалення рішення щодо них.

 

24  травня, о 15.00

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами (р.№6436, КМУ).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг (р.№6308, н.д. О.Медуниця  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо забезпечення фінансування місцевих виборів) (р.№6431, н.д. Р.Князевич).

 

Інші питання:

Про погодження розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету.

 

1) перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству інформаційної політики (розпорядження КМУ від 11.05.2017 № 303-р);

2) перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Центральній виборчій комісії на 2017 рік (розпорядження КМУ від 17.05.2017 № 326-р);

3) інформація Міністерства оборони України про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік за бюджетною програмою 2101190 “Будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил України” на придбання житла на вторинному ринку та на умовах пайової участі, за регіонами (відповідно до рішення Комітету Верховної Ради України з питань бюджету від 12 квітня 2017 року);

4) розподіл між регіонами та об’єктами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (постанова КМУ від 19.04.2017 № 307);

5) розподіл між місцевими бюджетами у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядженням КМУ від 11.05.2017 № 310-р).

2. Про погодження переліків об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту відповідно до пункту 33 розділу VI Бюджетного кодексу України:

1) у Київській області (згідно з листом Київської обласної державної адміністрації від 11.05.2017 № 11-11/1821);

2) у Черкаській області (згідно з листом Черкаської обласної державної адміністрації від 20.04.2017 р. № 492/01/01-49);

3) у Чернігівській області (згідно з листом Чернігівської обласної державної адміністрації від 13.05.2017 № 02-02/2335);

4) у Хмельницькій області (згідно з листом Хмельницької обласної державної адміністрації від 11.05.2017 № 55/26-20-1988/2017)

Про інформування Конституційного Суду України стосовно положень частини п’ятнадцятої статті 23 Бюджетного кодексу України, з приводу яких подано конституційне подання 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини п’ятнадцятої статті 23, абзацу другого частини третьої статті 241, частини першої статті 1034, пункту 42 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року №2456-VI, положень підпункту 4 пункту 18 Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20 грудня 2016 року № 1789-VIII.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова,3а,  кімн.416, о 15.00)

 

24    травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону “Про службу в органах місцевого самоврядування” (р.№2489).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про державні нагороди України” (р.№5695, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо формування персонального складу виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради (р.№5656, н.д. А.Ільюк).

Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Маріуполь та Волноваського району Донецької області (р.№5311, н.д. Д.Лубінець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” щодо підтвердження фактичної наявності підстави для відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою (р.№6133, н.д. Ю.Бублик).

Проект Постанови про визнання такими, що втратили чинність Укази Президії Верховної Ради РРФСР “Про перейменування районів і районних центрів Кримської АРСР” від 14 грудня 1944 року, “Про перейменування сільських Рад і населених пунктів Кримської області” від 21 серпня 1945 року, “Про перейменування населених пунктів Кримської області на території Автономної Республіки Крим” від 18 травня 1948 року (р.№5121, н.д. О.Юринець та ін.).

Про перейменування села Латівка Біляївського району Одеської області.

Про перейменування села Черепівка Недригайлівського району Сумської області.

Про віднесення селища міського типу Решетилівка Решетилівського району Полтавської області до категорії міст районного значення.

 

Інші питання:

Про Роз’яснення Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо процедури відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою.

Про Рекомендації круглого столу у Комітеті на тему: “Партисипативна демократія в системі місцевого самоврядування”.

Про інформацію Робочої групи Комітету з підготовки пропозицій щодо законодавчого врегулювання окремих питань діяльності та припинення повноважень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у Донецькій та Луганській областях за умови створення військово-цивільних адміністрацій.

Про інформацію Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо результатів перших та позачергових місцевих виборів, які відбулися 30 квітня 2017 року.

Про пропозицію Комітету виступити одним із партнерів проекту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що започаткований Програмою розвитку ООН в Україні і який впроваджуватиметься за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії до 31 березня 2022 року.

Про пропозицію Програми Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” щодо проведення 30 - 31 травня 2017 року в м. Чернівці спільно з Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України круглого столу “Реформа місцевого самоврядування  та територіальної організації влади  в Україні: досягнення і нові завдання”.

Про пропозицію підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету щодо проведення 2 червня 2017 року Полтавського регіонального Форуму міжмуніципального співробітництва у співпраці з Комітетом та спільно з Полтавською обласною державною адіміністрацією, Полтавською обласною радою, Проектом Німецького Товриства Міжнародного Співробітництва (GIZ) “Реформа управління на Сході України”, Всеукраїнською Асоціацією сільських та селищних рад, Центром сприяння розвитку співробітництва  територіальних громад.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин) (р.№5119-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р.№5297, друге читання).

Проект Закону про особливості виробництва та обігу дорогоцінного каміння органогенного утворення (р.№6123, доопрацьований, н.д. Б.Розенблат та ін.).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та іншого закону України щодо зупинення/анулювання дії спеціальних дозволів на користування надрами (р.№6337, н.д. В.Войціцька та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів (р.№6439, н.д. М.Княжицький та ін.).

http://static.rada.gov.ua/img/gerb.gif

Верховна Рада України

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення фінансового забезпечення водогосподарського комплексу
(р.№6389, н.д. І.Рибак та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до статті 69-1 Бюджетного кодексу України (щодо збільшення доходів спеціального фонду бюджетів місцевого самоврядування в частині екологічного податку) (р.№6421, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 69-1 Бюджетного кодексу України (щодо розподілу коштів екологічного податку з урахуванням принципу бюджетної децентралізації) (р.№6421-1, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до статті 241 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№6425, н.д. О.Сугоняко).

 

Інші питання:

Про Голову Національної комісії з радіаційного захисту населення України та персональний склад НКРЗУ.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№6022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оренди концесії (р.№6018, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (р.№6442, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава (р.№6428, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо передачі майна до державної та комунальної власності) (р.№6007, н.д. Б.Дубневич).

 

Інші питання:

Про звіт Антимонопольного комітету України за 2016 рік.

Про висновок Рахункової палати щодо результатів аналізу звіту Антимонопольного комітету України.

Про звіт Фонду державного майна України про хід та результати виконання Державної програми приватизації у 2016 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З  ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.620, о 14.00)

24 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників (р.№0135, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв, консульських установ та представництв при міжнародних організаціях (р.№0133, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет не є головним:

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України у зв'язку з ратифікацією Третього додаткового протоколу та Четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції про видачу правопорушників (р.№6149, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо трудових прав) (р.№5511, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" щодо формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів (р.№5561, н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів (р.№5562, н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів (р.№5624, н.д. Р.Горват).

Проект Закону про державний контроль і правові засади діяльності з організації та проведення азартних ігор (р.№2441а, н.д. В.Романюк та ін.).

Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів (р.№2615, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо підтвердження наявності деяких ознак в порядку окремого провадження (р.№5690, н.д. Ю.-Б.Шухевич).

Проект Закону про регулювання виробництва, використання, ввезення та розповсюдження на території України полімерних пакетів (р.№6020, н.д. А.Шинькович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо використання тварин у пересувних цирках) (р.№5283, н.д. І.Лапін та ін.).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 91 законопроект: (р.№№5607, 5609, 4910, 5378, 5377, 4835, 5716, 5720, 5723, 5722, 5719, 5721, 5718, 5724, 5682, 5681, 5692, 5683, 5691, 5703, 5684, 5686, 5685, 5709, 5704, 5707, 5578, 5569, 4388, 5525, 4895-1, 5565, 5476, 5535, 5516, 5500, 5495-1, 4977, 4937, 4580, 5625, 5595, 5590, 5586, 5588, 5612, 5603, 5613, 5546-1, 5623, 5620, 5604, 5606, 5611, 5608, 5711, 5678, 5672, 5671, 5677, 5659, 5662, 5679, 5701, 5698, 5700, 5695, 5635, 5656, 5655, 5657, 5653, 5654, 5648, 5651, 5650, 5652, 5637, 5640, 5644, 5696, 5631, 5493, 5605, 5356, 5371, 5389, 5381, 5282, 2395а, 4026а).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України В.Чумака.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення положень Кодексу з урахуванням практики Європейського суду з прав людини з питань застосування адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту (р.№6401, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Національну поліцію") (р.№6276, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення дотримання прав та вдосконалення роботи з неповнолітніми правопорушниками (р.№5298, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№6353, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення строку прийняття процесуального рішення прокурором під час досудового розслідування) (р.№6057, н.д. Ю.Македон).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за пропаганду і поширення ідеології тероризму (р.№3506, н.д. В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері виробництва та обігу тютюнових виробів (р.№4327,  н.д. Л.Козаченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну поліцію" та Кодексу адміністративного судочинства України (щодо доповнення деяких норм) (р.№5022,  н.д. А.Антонищак).

Проект Закону про внесення змін до статті 219 Кримінального процесуального кодексу України щодо встановлення граничних строків досудового розслідування до моменту повідомлення про підозру (р.№6222,  н.д. Ю.Бубликом та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за правопорушення у сфері будівництва (р.№5204,  н.д. А.Яценко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійний зал,  о 15.00)

 

24 травня

 

Інші питання:Початок формиКінець форми

Початок форми

Кінець форми

Парламентські слухання на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

____________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 15.15 )

 

24 травня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону  про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами  (р.№0119, повторне перше читання).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Державну програму підтримки і співпраці із закордонним українством на 2016 - 2020 роки (р.№5242,  н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Постанови про Державну цільову програму співпраці із закордонними українцями на період до 2020 року (р.№5378, н.д. В.Вовк).

 

Інші питання:

Про міжпарламентську співпрацю Верховної Ради України у 2017 році.

Про включення до Громадської ради Комітету ГО "Українське об’єднання з розвитку інноваційних технологій" (лист Голови Правління  В.Сов’яка).

Про звернення Львівської обласної організації Профспілки працівників державних установ України щодо організації проведення мітингів у всіх містах України стосовно прийняття звернень до Державної Думи РФ, Президента РФ з вимогою припинення військової агресії проти України та до міжнародних організацій стосовно посилення позиції захисту України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________________

 (вул.Садова, 3-а, , кімн. 330, о 15.00)

 

22 травня

 

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Крадіжки та пошкодження телекомунікаційного обладнання - загроза для національної безпеки" (за  участі Української асоціації операторів зв’язку "Телас", Інтернет Асоціації України та Асоціації  "Телекомунікаційна палата України").

 

 

 

 

 

 

 

24 травня

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 14.30)

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (р.№5449, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо електронних петицій громадян до політичних партій, що представлені у Верховній Раді України) (р.№6154, н.д. О.Б.Фельдман).

Інші питання:

Щодо схвалення рекомендацій круглого столу "Культура в ІТ".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(Житомирська обл., м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15, о 15.00)

 

24 травня

 

Інші питання:

Виїзне засідання у історико-культурному комплексі "Замок Радомисль" на тему: "Законодавче врегулювання реформ у сфері музейної справи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 16.00)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (р.№6393, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Постанови про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію дошкільних навчальних закладів (р.№5122, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення, заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності та звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (р.№5530, н.д. Ю.Бублик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" щодо безоплатного відвідування дендрологічних парків (р.№2498, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про розвиток галузевої науки (р.№4237, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" щодо пенсійного забезпечення та соціального захисту наукових працівників (р.№3250, н.д. О.Вілкул, Д.Колєсніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру (р.№2887, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність національного законодавства з питань охорони прав на винаходи та корисні моделі до міжнародних стандартів (р.№1765, н.д. В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права інтелектуальної власності на службові твори (р.№1812, н.д. І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо службових творів, творів, створених за замовленням та при виконанні робіт (р.№1812-1, н.д. Р.Семенуха та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень (р.№6023, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо впровадження механізму разового грошового стягнення для ефективного захисту права власників товарних знаків) (р.№2157а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо зміни процедури отримання патентів на промислові зразки) (р.№2352, н.д. С.Рибалка).

 

Інші питання:

Про затвердження змін до складу робочої групи з доопрацювання проекту Закону України "Про освіту" до другого читання за пропозицією народного депутата України О. Марченка (щодо включення представників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кім. 1224, о 15.00)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військових звань військовослужбовців (р.№6372, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо проведення спеціальної перевірки) (р.№2485, н.д. О.Ляшко, Ю.Чижмарь).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття (припинення) громадянства України, громадянства (підданства) іншої держави або громадянств (підданств) інших держав (р.№5433, н.д. А.Тетерук, Л.Ємець).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 15.00)

24 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України у частині оптимізації системи центральних органів виконавчої влади у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134, н.д. О. Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та їх діяльності у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№5134-1, н.д. О.Мусій та ін.).

Проект Закону про дитяче харчування (р.№5293, КМУ).

Проект Закону про дитяче харчування (р.№5293-1, н.д. Н Королевська., Ю.Солод).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень по проведенню операцій штучного переривання вагітності (абортів) (р.№6239, н.д. Д.Голубов).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури (р.№5643, н.д. Ю.Чижмарь та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 197 Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку системи закладів фізичної культури та спорту (р.№5680, н.д. Ю.Савчук та ін.).

 

Інші питання:

Про результати закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів, проведених через спеціалізовані міжнародні організації за кошти Державного бюджету України 2016 року.

Про використання коштів Державного бюджету України на 2017 рік для фінансової підтримки Товариства Червоного Хреста України. 

Про нецільове використання приміщень закладів охорони здоров’я.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.30 )

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про Фонд енергоефективності (р.№5598, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі (р.№3096, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" щодо запровадження обліку природного газу в одиницях енергії  (р.№6324, н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо створення єдиної бази абонентів - споживачів природного газу) (р.№6391, н.д. О.Рябчин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо створення єдиної бази абонентів - споживачів природного газу)  (р.№6391-1, н.д. Т.Чорновол).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про адміністративні послуги" (р.№4564, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" щодо передачі повноважень на встановлення тарифів та ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії (р.№4580, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про теплопостачання" щодо укладення довгострокових договорів на постачання теплової енергії (р.№4581, повторне перше читання).

 

Інші питання:

Про затвердження кандидатури на посаду члена Конкурсної комісії від Комітету з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до отриманих пропозицій від фракцій та груп у Верховній Раді Україні.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо удосконалення деяких положень) (р.№4646, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (р.№4646-1, н.д.  О.Продан та ін.).

Проект Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність (р.№6016, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України (р.№4932, н.д. М.Бурбак, В.Корчик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.00)

23 травня

 

Інші питання:

"Круглий стіл: на тему: "Порівняльний  міжнародний досвід мирних процесів та факторів, які сприяють ефективному  врегулюванню та розвитку примирення серед цивільного населення".

 

24 травня

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

   

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій (р.№1170, друге читання).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про правовий статус осіб, зниклих безвісти (р.№5435-1, н.д. М. Наєм).

 

Інші питання:

Про надання висновку Комітету щодо кандидатур внесених на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

25 травня, о 14.30

 

Інші питання:

"Круглий стіл": на тему: "Динаміка мирних зібрань: як гарантувати баланс свободи та безпеки?".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення парламентського контролю за діяльністю членів Кабінету Міністрів України та підстав їх звільнення з посади (р.№3308, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку застосування відповідальності до посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування (р.№3869, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо обмеження кількості заступників міністра) (р.№3877, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про політичні партії" (щодо порядку створення політичної партії) (р.№3878, н.д. Р.Заставний, Т.Юрик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов'язань (р.№4188, н.д. В.Голуб, О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо форми вирішення територіальною громадою питань місцевого значення (р.№4240, н.д. М.Курячий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо призупинення дії окремих положень) (р.№4498, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (щодо шанобливого ставлення до пам'яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та ветеранів війни) (р.№4632, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про садівничі, городні та дачні неприбуткові громадські об'єднання (р.№4980, н.д. С.Кудлаєнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеві вибори" (р.№5016, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення гарантованого загального, рівного і прямого виборчого права громадян України) (р.№5148, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо дострокового припинення повноважень депутата, обраного у одномандатному окрузі) (р.№5162, н.д. О.Купрієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення виборчих прав осіб з інвалідністю (р.№5559, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

24 травня
І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону  про внесення змін до ст. 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань"   (р.№6316, н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (р.№4045а, н.д. П.Дзюблик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

 

24 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 16 травня 2017 року про прийняття за основу та в цілому проекту Закону України про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (р.№2987/П, н.д. Д.Шенцев, Н.Шуфрич).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 18 травня 2017 року про прийняття за основу та в цілому як закон Проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення) (р.№5534/П, н.д. А.Шипко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів та проектів інших актів Верховної Ради України на відповідність їх оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та інших прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

 

Інші питання:

Про звернення до Комітету народного депутата України Мустафи Найєма стосовно розгляду питання його присутності на пленарних засіданнях Верховної Ради України (лист № 04-17/17-1677 (107027) від 28.04.2017).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 11, о 14.30)

24  травня   

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації, досвід, перешкоди, рішення".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1016,  о 14.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо скорочення контролюючих функцій державних органів) (р.№4567, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної допомоги дітям та сім'ям з дітьми, які потребують соціальної підтримки) (р.№4985, н.д. В.Гудзенко)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо розміру допомоги при народженні дитини та порядку її виплати з метою підвищення народжуваності в Україні (р.№5709, н.д. Т.Бахтеєва  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо розміру допомоги при народженні дитини та порядку її виплати з метою підвищення народжуваності в Україні (р.№5709-1, н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу волонтерів (р.№4192, н.д. А.Денисенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права на відпустку для догляду за дитиною жінки, яка народила та фактично доглядає за трьома і більше дітьми з метою підвищення народжуваності в Україні (р.№6166, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11,  о  14.30)

 

23 травня

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 2-1 Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу (р.№4070, н.д. О.Ляшко, В.Рабінович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№5469, н.д. Є.Мураєв). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення трудового договору та виплат належних працівникові сум у разі його смерті (р.№5716, н.д. Ю.Бублик ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення прав працюючих громадян (р.№6038, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму реалізації права на соціальний захист фізичними особами-підприємцями та особами, що забезпечують себе роботою самостійно (р.№6165, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України про приведення у відповідність законів України щодо зменшення пенсійного віку багатодітним матерям з метою підвищення народжуваності (р.№6167, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 54 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо щорічних відпусток) (р.№5270, КМУ).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України з вимогою щодо внесення змін до Постанови № 409 від 06 серпня 2014 року якою необґрунтовано знижено соціальні нормативи користування житлово-комунальними на оплату яких держава встановлює субсидії (р.№6034, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про заходи щодо відновлення державного цінового регулювання на соціально значущі продовольчі товари (р.№6119, н.д. Н.Королевська, Ю. Солод).

 

Інші питання:

Розгляд питання про стан виконання рекомендацій за наслідками слухань у Комітеті на тему: "Про результати проведення верифікації і перевірки достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування соціальних виплат і пенсій".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

24 травня

 

Інші питання:

"Круглий стіл" на тему: "Шляхи удосконалення соціального захисту ветеранів війни. Актуальність утворення єдиного координуючого органу - Міністерства у справах ветеранів України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.934, о 15.00)

 

24 травня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (щодо сприяння розвитку судноплавства в Україні) (р.№2712, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування відповідальності перевізника за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю пасажирів та третіх осіб (р.№4642, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про дорожній рух" (щодо здійснення відомчої реєстрації та обліку транспортних засобів, які належать Національній поліції України) (р.№5108, н.д. М.Найєм, А.Тетерук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття обмежень права на страйк (р.№5382, н.д. С.Каплін).

 

Інші питання:

Про стан виконання законодавства у сфері залізничного транспорту та діяльність ПАТ "Укрзалізниця":

стан виконання основних фінансово-економічних показників господарської діяльності ПАТ "Укрзалізниця" за 2016 рік;

про фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця" на 2017 рік;

тарифна політика у сфері залізничного транспорту. Зміни в структурі тарифів, дерегуляція вагонної складової тарифу;

стратегічні напрями розвитку інфраструктури, пасажирських та вантажних перевезень.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про діяльність форекс-дилерів (доопрацьований).

Інформація для обговорення та узгодження позицій щодо блоків дискусійних питань, які виникли при доопрацюванні проекту Закону України про страхування (р.№1797-1) до другого читання.

 

Інші питання:

Ознайомлення членів Комітету для можливого співавторства стосовно проекту закону про внесення змін до Закону України "Про споживче кредитування" щодо підвищення рівня поінформованості споживачів фінансових послуг.

 

24 травня

(вул. Липська, 3, зал № 1, о 14.30)

 

Інші питання:

Інформація Міністра фінансів України щодо результатів роботи Міністерства фінансів України за 2016 рік та січень-квітень 2017 року, а також плану роботи Міністерства фінансів України на 2017 рік.

 

 

Головне організаційне управління

19  травня  2017 року